Ako vzniklo eSeM Virtuálna asistentka (logo a názov)

Názov eSeM Virtuálna asistentka

Názov som dlho hľadala a rozmýšľala som, čo by bolo vhodné. Ako postaviť názov, ktorý by bol chytľavý a zároveň by ma identifikoval. Taký názov, ktorý bude mať vnútorný význam. Taký, ktorý bude emočný, citlivý a silný. Aby identifikoval mňa a moju ochotu pomáhať.

Pôvodne to malo byť SM

Áno, pôvodná verzia bola SM. Ale keďže dvoj písmenové názvy nie sú príliš vyhľadávané a SM sa mi zvláštne kombinovalo, tak som sa rozhodla spojiť to s E. Ale jeho význam zostal rovnaký. eSSimona. Presne tak. Prvé písmenko identifikuje mňa. Som ten človek, čo rád pomáha. Vždy to tak bolo. Je to moja zodpovednosť a prístup k zadanej práci. eMMarshal. Marshal je československý vlčiak, ktorý je súčasťou môjho živote. A je to ten najväčší pomocník. Pomáha deťom, ak sa nevedia upokojiť, pomáha ľuďom, ktorí majú strach zo psov. Je to pomocník. A práve tak ako on aj ja chcem pomáhať.

Vlčia hlava v logu

Ako je jasné, vlčia hlava v logu je Marshal. Znak vlka znamená lojálnosť. A to chcem do môjho podnikania vložiť. A nie len to, ale aj pomoc, ochotu a spoluprácu na vysokej úrovni. Aby bol klient spokojný a odvedená kvalitná práca mu uľahčí život.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *